DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské spotrebiče
- Vstavané umývačky riadu
- Beko vstavaná umývačka riadu 60 cm s 3 zásuvkami BDIN38
Beko vstavaná umývačka riadu 60 cm s 3 zásuvkami BDIN38
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Beko vstavaná umývačka riadu 60 cm s 3 zásuvkami BDIN383-7 dní480,84 €390,93 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Neutralizácia vírusov a baktérií
- Odstraňuje najodolnejšie nečistoty
- Jednoduché použitie
- Ochrana pred povodňami
- Invertorový motor
- Neutralizácia vírusov a baktérií
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývačka riadu |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | ks |
| Marka | Beko |
| Hĺbka (cm) | 55 cm |
| šírka (cm) | 59,8 cm |
| výška (cm) | 81,5 cm |
| Funkcie | HygieneIntense, SteamGloss, AquaIntense, Fast+ |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Počet súprav | 15 |
| Maximálna teplota vody | 70 °C |
| Minimálna teplota vody | 35 °C |
| Napájacie napätie | 220 - 240 V |
| Úroveň hluku | 46 dB(A) |
| programy | Auto, AquaFlex, Intensive 70, Eco 50, Delicate 40, Quick&Shine, Mini, Predpieranie |
| Ročná spotreba energie | 97 kWh |
| Hmotnosť (kg) | 43,5 kg |
| Farba | Sivá, čierna |
| Kód produktu | 8690842433627 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











