DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské dosky
- Hrany k pracovným doskám
- Berberis ABS hrana na dosku 42 mm 3 m titánovo šedá matná
Berberis ABS hrana na dosku 42 mm 3 m titánovo šedá matná
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Berberis ABS hrana na dosku 42 mm 3 m titánovo šedá matnána dopyt15 €12,20 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pri hľadaní produktov na konečnú úpravu nábytkových dosiek by ste mali venovať pozornosť sérii Berberis v sortimente Castorama. Farebných variant laminovaných kuchynských dosiek nájdete veľa. Súčasťou série je aj titánovo sivá matná ABS hrana pracovnej dosky Berberis. Vďaka nemu profesionálne ochránite hrany kuchynských dosiek.
Vlastnosti a výhody
Pre moderné aranžmány sa často vyberajú vzory imitujúce oceľ. Do tohto konceptu zapadá pultová hrana Berberis ABS 10 × 4,5 cm titánovo sivá matná. Farba prvku pripomína povrch tohto kovu. Tento vzor bude dobre fungovať v priemyselných miestnostiach a interiéroch v škandinávskom štýle. Vyzerá skvele s nerezovým zariadením. Pultová hrana ABS Berberis titánovo šedá matná je vyrobená z ekologického materiálu ABS. Je zodpovedný za trvanlivosť prvku. Chránená hrana sa neštiepi ani nepraská. Materiál je navyše odolný voči vode. Dobre nainštalovaná hrana chráni dosku pred navlhnutím. Môžete ho tiež ľahko udržiavať v čistote. Prvok sa montuje pomocou tepla pomocou žehličky alebo teplovzdušnej pištole.
- Lemovanie sa ľahko pripevňuje
- Na pripevnenie pomocou špeciálneho lepidla Unika (SKU 319854)
- Lemovanie: Naneste kontaktné lepidlo na zadnú stranu ABS hrany, priložte lem na prednú hranu kuchynskej dosky a pevne pritlačte.
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Okraj kuchynskej dosky |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 25 rokov |
| Marka | |
| Dĺžka produktu | 3000 mm |
| Hrúbka produktu | 1 mm |
| Šírka produktu | 42 mm |
| Ohňovzdorné | Žiadna požiarna odolnosť |
| séria | Berberis |
| Typ predajnej jednotky | Kus |
| Odolný voči škvrnám | Odolný voči škvrnám |
| Odolnosť voči plesniam | Odolný voči plesniam |
| Odolnosť voči vode | Vodeodolný |
| Odolnosť voči vysokej teplote | Žiadna odolnosť voči vysokým teplotám |
| Odolnosť proti poškriabaniu | Odolné voči poškriabaniu |
| Hmotnosť produktu | 300 g |
| Vyrobené na objednávku | Vyrobené na mieru |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Matná titánovo šedá |
| Materiál | ABS plast |
| Skončiť | Matný |
| Kód produktu | 3663602635765 |

1850 + recenzí









