DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Bezfalcové dvere s podrezaním Toreno 70 ľavé, strieborný dub
Bezfalcové dvere s podrezaním Toreno 70 ľavé, strieborný dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bezfalcové dvere s podrezaním Toreno 70 ľavé, strieborný dub3-7 dní138,89 €112,92 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Bezfalcové bezfalcové dvierka Toreno strieborný dub s podrezaním vynikajú zaujímavým dizajnom z masívnej dyhy. Navyše majú zaujímavú farbu, ktorá zapadá do moderných trendov. Krídlo má odolnú rámovú konštrukciu. Sada obsahuje pánty a zámok, ktoré sú potrebné pre montáž. Prezrite si sériu Toreno a vyberte si sadu funkčných dverí pre vašu budovu.
Vlastnosti a výhody
Toreno 70 ľavé bezfalcové dvere s podrezaním, strieborný dub, sú spojením funkčnosti a estetických hodnôt. Ako štandardný prvok vybavenia budov dobre poslúži v obytných aj kancelárskych priestoroch. Výrez na spodnom okraji umožňuje vetranie miestnosti, čo je dôležité v kuchyni a kúpeľni, kde sa hromadí najviac vlhkosti. Základom konštrukcie je MDF doska. Materiál je pevný, čo sa premieta do odolnosti segmentu počas prevádzky. Na povrch bola aplikovaná fólia. Dekoratívnou hodnotou je matné sklo, ktoré je súčasťou dverného krídla. Bezfalcové dvere Toreno ľavé strieborný dub s podrezaním úplne zapadajú do zárubne a neprečnievajú jej obrys.
- Modulárny dizajn
- Vetranie miestnosti
- Pevná konštrukcia
- Moderný dizajn
- Krídlo dverí nepresahuje zárubne
- Kryt krídla: fóliovaný
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Hmotnosť (kg) | 29,22 kg |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443150656 |

1850 + recenzí








