DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Drevo a dosky
- Podhľady a lišty
- Borovicový podhľad 14 x 121 x 2400 mm 2,61 m2
Borovicový podhľad 14 x 121 x 2400 mm 2,61 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Borovicový podhľad 14 x 121 x 2400 mm 2,61 m23-7 dní25,52 €20,75 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Borovicový podhľad je vyrobený z borovicového dreva, ktoré je vysoko odolné voči poškodeniu a zachováva si svoj prirodzený vzhľad po celé roky. Prvok je určený na inštaláciu vo vnútri budov, napríklad ako obklad stien. Podhľad použitý mimo domu dobre poslúži pri procese tvarovania fasády a jej prispôsobovania okoliu domu. Jedno balenie produktu pokryje plochy 2,51 m2.
Vlastnosti a výhody
Borovicový podhľad 14 x 121 x 2400 mm 2,61 m2 je univerzálny materiál, ktorý možno použiť pri renovačných prácach. Bude slúžiť na tvarovanie fasády a vyplnenie moderných priestorov vo vnútri budovy. Borovicový podhľad je vyrobený z prírodného materiálu. Surové borovicové ihličnaté drevo je vysoko odolné voči poškodeniu. Zostane v perfektnom, pôvodnom stave aj napriek dlhoročnému používaniu. Produkt môžete aj zalakovať, čím zvýrazníte jeho zrnitosť a jemné uzlíky. Produkt môžete použiť napríklad na efektívne dokončenie strechy. Materiál na konečnú úpravu interiéru je ideálny pre izby zariadené v škandinávskom štýle. Predajňa Castorama ponúka široký výber rôznych typov strešných podhľadov. Pozrite si sortiment dostupný na našej webovej stránke!
- Prírodný produkt
- Možnosť individuálnej úpravy (impregnácia, lakovanie)
- Vysoká odolnosť proti poškodeniu
- Zachováva si prirodzený vzhľad po celé roky
- Fázový profil
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 9 |
|---|---|
| Typ balenia | balenie |
| Dĺžka produktu | 2400 mm |
| Hrúbka produktu | 14 mm |
| Šírka produktu | 121 mm |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Farba | Prirodzené |
| Materiál | Borovica |
| Pokrytie | 2,61 m² |
| Kód produktu | 5907513475156 |

1850 + recenzí










