DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Stavba
- Silikóny a tmely
- Lepidlá a tmely
- Bostik X-Polymer montážne lepidlo biele 290 ml
Bostik X-Polymer montážne lepidlo biele 290 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Bostik X-Polymer montážne lepidlo biele 290 ml3-7 dní15,54 €12,63 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- 100% záruka tesnosti
- Nízky zápach a nekorozívne
- Trvalo flexibilné
- Odolný voči vlhkosti a zmenám teploty
- Veľmi dobrá priľnavosť k väčšine stavebných materiálov
- Nevytvára škodlivé stresy
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Montážne lepidlo a tmel |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 12 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | Bostik |
| Maximálna hrúbka nanášania | 2,5 mm |
| Priemer nádoby | 5 mm |
| Výška nádoby | 23 mm |
| Štandardné | EN 15651-1: F-EXT-INT-CC (TRIEDA 25HM) EN 15651-3: S (TRIEDA XS3) EN 15651-4: PW-EXT-INT-CC (TRIEDA 25HM) |
| Ohňovzdorné | Žiadne vlastnosti spomaľujúce horenie |
| séria | X-polymér |
| Typ kontajnera | Trubica |
| Základňa | Na báze polyméru |
| Doba schnutia | 24 hodín |
| Doba schnutia nelepivá | 10h |
| Čas vytvrdzovania | 24 hodín |
| Flexibilné | Flexibilné |
| počet položiek | 1 |
| Maximálna odolnosť voči vysokej teplote | 90 °C |
| Maximálna teplota aplikácie | 40 °C |
| Spôsob aplikácie | Lepiaca pištoľ |
| Minimálna odolnosť voči vysokej teplote | -40 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Kapacita | 290 l |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | biely |
| Kód produktu | 8711595065337 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí








