DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Omietky a stierky
- Silikónové omietky
- Ceresit biela silikónová omietka 25 kg
Ceresit biela silikónová omietka 25 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ceresit biela silikónová omietka 25 kg3-7 dní64,03 €52,06 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ceresit biela silikónová omietka je dekoratívna tenkovrstvová omietka s kamienkovou štruktúrou. Odolný voči rozvoju plesní, húb a rias, môže byť výrobok úspešne použitý nielen v interiéri, ale aj v exteriéri. Vyznačuje sa vysokou paropriepustnosťou a odolnosťou voči nečistotám. Vďaka tomu je omietka ideálna pre vonkajšie steny.
Vlastnosti a výhody
Ceresit biela silikónová omietka 25 kg je výrobok vyrobený z vodnej disperzie silikónových a akrylových živíc s prídavkom minerálnych plnív a pigmentov. Zhotovujú sa z nej tenkovrstvové omietky na rôzne druhy povrchov. Produkt bude dobre fungovať na tepelnoizolačných systémoch, betónových a omietkových podkladoch. Dá sa použiť na tradičné omietky, drevotrieskové dosky a sadrokartónové dosky. Omietka je vysoko odolná proti vzniku plesní, húb a rias. Je tiež odolný voči nečistotám. Biela silikónová omietka Ceresit sa vyznačuje dobrým samočistiacim účinkom a výbornou paropriepustnosťou. Môže byť úspešne použitý vo vnútri aj mimo budov. Štruktúra omietky je kamienkového typu. Omietka by sa mala nanášať na správne pripravený podklad.
- Vynikajúci samočistiaci účinok
- Vysoká odolnosť voči nečistotám
- Výborná paropriepustnosť
- Vysoko odolný voči rozvoju plesní, húb a rias
- Podklad je rovný, nosný, suchý a bez mastnoty, bitúmenu, prachu a iných látok, ktoré znižujú priľnavosť, napenetrovaný kremenným základným náterom Ceresit CT 16
- Štruktúra kamienkov
- Trvanlivosť: kategória W3, w≤0,1 [kg/m2 h0,5] - podľa PN-EN 15824
- Účinnosť: od 2,1 do 2,5 kg/m2
- Vodná disperzia silikónových živíc a akrylových živíc s minerálnymi plnivami a pigmentmi
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Kreisel |
| Výška nádoby | 317 mm |
| Typ kontajnera | Castra |
| Granulácia | 1,5 mm |
| Informácie pre používateľa | Používa sa na nanášanie tenkovrstvových omietok na zatepľovacie systémy, betónové podklady, tradičné omietky, sadrové podklady a na drevotrieskové dosky, sadrokartónové dosky a pod. |
| Hmotnosť (kg) | 25,73 kg |
| Farba | biely |
| Materiál | Minerálne plnivá a syntetická živica |
| Kód produktu | 9000101135114 |

1850 + recenzí








