DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Izolačné materiály
- Strešná izolácia
- Ceresit CS 27 strešný tmel čierny 300 ml
Ceresit CS 27 strešný tmel čierny 300 ml
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ceresit CS 27 strešný tmel čierny 300 ml3-7 dní14,02 €11,39 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ceresit čierny strešný tmel je uzavretý v kartuši, čo zaisťuje pohodlie pri používaní. Prípravok vystužený vláknami sa použije na vytvorenie plasticko-elastického spoja. Produkt môžete použiť na odkvap, strechu alebo komín. Tesniaci tmel možno použiť v daždivom dni. Výrobok sa vyznačuje výbornou priľnavosťou a odolnosťou voči vode, mrazu a UV žiareniu.
Vlastnosti a výhody
Pri stavebných prácach bude použitý Ceresit CS 27 čierny strešný tmel 300 ml. Prípravok umožňuje vytvorenie plasticko-elastického spoja, ktorý je odolný voči starnutiu. Vláknom vystužený tmel môžete použiť na strechu, odkvap alebo komín. Prípravok poslúži aj na lokálne lepenie strešnej lepenky. Ceresit čierny strešný tmel v kartuši sa jednoducho nanáša. Môžete ho použiť na mokré aj suché povrchy. Prípravok môžete bez obáv používať aj v daždi. Trvale elastický prípravok sa vyznačuje výbornou priľnavosťou k mnohým povrchom. Tmel je odolný voči mrazu, vode a UV žiareniu. V našom sortimente nájdete ďalšie užitočné prípravky Ceresit.
- Na mokré a suché podklady
- Odolné voči vode, mrazu a UV žiareniu
- Možnosť pracovať aj v daždi
- Veľmi dobrá priľnavosť k mnohým povrchom
- Trvalo flexibilné
- Strešný tmel vytvára plasticko-elastický spoj s vysokou odolnosťou voči procesom starnutia
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Ceresite |
| Základňa | Na báze bitúmenu |
| Doba schnutia | 24 hodín |
| Maximálna teplota aplikácie | 30 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 8 °C |
| Objem | 280 ml |
| Farba | čierna |
| Kód produktu | 9000101127416 |

1850 + recenzí








