DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Omietky a stierky
- Fasádne omietky
- Ceresit sivá silikónová omietka 25 kg
Ceresit sivá silikónová omietka 25 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ceresit sivá silikónová omietka 25 kg3-7 dní64,03 €52,06 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Na zhotovenie tenkovrstvových omietok bude použitá silikónová omietka Ceresit sivá. Omietka je trvácna a odolná voči nečistotám. Vďaka vysokej paropriepustnosti a odolnosti voči rozvoju plesní, húb a rias sa výborne hodí nielen na vnútorné použitie. Omietka sa dá úspešne použiť aj na vonkajšie steny.
Vlastnosti a výhody
Ceresit sivá silikónová omietka 25 kg je odolný výrobok s výbornými vlastnosťami. Omietka odolná voči rozvoju plesní, húb a rias je vhodná na vnútorné aj vonkajšie použitie. Omietka sa vyznačuje vysokou paropriepustnosťou. Je tiež odolný voči nečistotám. Vďaka týmto vlastnostiam je ideálny pre vonkajšie steny. Silikónová omietka Ceresit sivá je určená na tenkovrstvové omietanie. Možno ho použiť na zatepľovacie systémy, tradičné omietky a drevotrieskové dosky a sadrokartónové dosky. Produkt bude dobre fungovať aj na betónových a omietkových podkladoch. Omietka má kamienkovú štruktúru, zrnitosť 1,5 mm. Výrobok je vyrobený z vodnej disperzie silikónových a akrylových živíc s prídavkom minerálnych plnív a pigmentov.
- Vynikajúci samočistiaci účinok
- Vysoká odolnosť voči nečistotám a životnosť
- Výborná paropriepustnosť
- Vysoko odolný voči rozvoju plesní, húb a rias
- Trvanlivosť: kategória W3, w≤0,1 [kg/m2 h0,5] - podľa PN-EN 15824
- Účinnosť: od 2,1 do 2,5 kg/m2
- Vodná disperzia silikónových živíc a akrylových živíc s minerálnymi plnivami a pigmentmi
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 1 |
|---|---|
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | Žiadna záruka, iba záruka |
| Marka | Kreisel |
| Priemer nádoby | 336 mm |
| Výška nádoby | 317 mm |
| Typ kontajnera | Castra |
| Granulácia | 1,5 mm |
| Informácie pre používateľa | Používa sa na nanášanie tenkovrstvových omietok na zatepľovacie systémy, betónové podklady, tradičné omietky, sadrové podklady a na drevotrieskové dosky, sadrokartónové dosky a pod. |
| Krytie pri špecifikovanej hrúbke vrstvy | Od 2,1 do 2,5 kg/m2 |
| Hmotnosť (kg) | 25,73 kg |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Minerálne plnivá a syntetická živica |
| Kód produktu | 9000101135015 |

1850 + recenzí








