DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Izolačné materiály
- Strešná izolácia
- Ceresit špecializovaný tmel na strechy 280 ml, bezfarebný
Ceresit špecializovaný tmel na strechy 280 ml, bezfarebný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Ceresit špecializovaný tmel na strechy 280 ml, bezfarebný3-7 dní16,54 €13,45 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Špecializovaný strešný tmel Ceresit je skvelým riešením pre pokrývačské práce. Má dobrú priľnavosť k väčšine stavebných materiálov. Špeciálne polyméry ho navyše robia veľmi odolným voči škodlivým vonkajším faktorom. Tmel je univerzálny - bezfarebný a bez zápachu.
Vlastnosti a výhody
Potrebujete rýchlo opraviť strešnú krytinu, odkvap alebo utesniť komín? Alebo možno potrebujete presne spojiť dva typy plechov? Pozrite sa, čo Ceresit špecializovaný strešný tmel 280 ml bezfarebný ponúka. Jeho zloženie zahŕňa vybrané polyméry. Vďaka svojim vlastnostiam je odolný voči veľmi nízkym teplotám, vode a UV žiareniu. Je tiež odolný voči mechanickým vplyvom. Ľahko sa s ním pracuje. Neexistuje žiadny nepríjemný zápach. Po vytvrdnutí môžete Ceresit špecializovaný bezfarebný strešný tmel natrieť akoukoľvek farbou, ktorá sa hodí okoliu. Je tiež odolný voči vibráciám. Má tiež vynikajúcu priľnavosť k stavebným materiálom ako betón, drevo a kov.
- Odoláva mrazu, vode a UV žiareniu
- Odolný voči vibráciám
- Bez zápachu
- Po vytvrdnutí je možné natierať
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Marka | Ceresite |
| Maximálna hrúbka nanášania | 15 mm |
| Základňa | Na báze polyméru |
| Doba schnutia | 24 hodín |
| Maximálna teplota aplikácie | 25 °C |
| Minimálna aplikačná teplota | 5 °C |
| Objem | 280 ml |
| Odolnosť voči poveternostným vplyvom | Odolný voči poveternostným vplyvom |
| Farba | Bezfarebný |
| Kód produktu | 9000101116762 |

1850 + recenzí








