DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské spotrebiče
- Chladničky s mrazničkou
- Chladnička Beko SBS GN16314 179 cm čierne sklo
Chladnička Beko SBS GN16314 179 cm čierne sklo
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Chladnička Beko SBS GN16314 179 cm čierne sklo3-7 dní1 200,03 €975,63 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- Dvojitý chladiaci systém (NoFrost)
- Alarm otvorených dverí
- Rýchle zmrazenie
- Invertorový kompresor
- Polica na fľaše
- Rodičovský zámok
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Mraznička |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Beko |
| Hĺbka produktu | 705 mm |
| Šírka produktu | 910 mm |
| Výška produktu | 1790 mm |
| Spôsob montáže | Voľne stojaci |
| Typ chladiva | R600A |
| Typ regulátora teploty | digitálny |
| Obojstranné dvere | Zvrat nie je možný |
| Funkcie | HarvestFresh, EverFresh+, NeoFrost |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| servis | Elektrické |
| Farebná skupina | čierna |
| Farba | Čierne sklo |
| Kapacita | 640 l |
| Hmotnosť produktu | 125,5 kg |
| Kód produktu | 8690842380235 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











