DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské spotrebiče
- Chladničky s mrazničkou
- Chladnička Beko SBS GNE64021XB
Chladnička Beko SBS GNE64021XB
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Chladnička Beko SBS GNE64021XB3-7 dní909,18 €739,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chladnička Beko SBS GNE64021XB vám poskytne obrovské množstvo priestoru na uskladnenie potravín. Rýchle mrazenie a dvojitý chladiaci systém zaručujú ideálnu teplotu potrebnú na predĺženie trvanlivosti produktov. Funkcia Eco, dovolenkový režim a alarm otvorených dverí patria k vymoženostiam, ktoré umožňujú kontrolovať spotrebu elektrickej energie.
Vlastnosti a výhody
Chladnička Beko SBS GNE64021XB je vybavená invertorovým kompresorom a dvoma termostatmi, ktoré umožňujú samostatné elektronické ovládanie chladničky a mrazničky. Zariadenie využíva systém dvojitého chladenia NeoFrost™, ktorý zaručuje správne prúdenie vzduchu a ideálnu teplotu v každej komore. To zaisťuje optimálne podmienky na skladovanie potravín a udržiava ich čerstvé po veľmi dlhú dobu. Tento systém zároveň chráni produkty pred prenikaním nežiaducich pachov, potraviny tak nestrácajú na kvalite. Chladnička Beko SBS GNE64021XB má ergonomicky navrhnutý priestor, kam sa vám zmestí viac vecí. Pred pohybom ich chráni polica na fľaše. Prezrite si našu ponuku chladiacich zariadení a vyberte si model, ktorý splní vaše očakávania.
- Dvojitý chladiaci systém
- Alarm otvorených dverí
- Rýchle zmrazenie
- Invertorový kompresor
- Polica na fľaše
- Rodičovský zámok
- Rýchle chladenie
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Mraznička |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Beko |
| Hĺbka produktu | 705 mm |
| Šírka produktu | 910 mm |
| Výška produktu | 1790 mm |
| Spôsob montáže | Voľne stojaci |
| Typ chladiva | R600A |
| Typ regulátora teploty | digitálny |
| Obojstranné dvere | Zvrat nie je možný |
| Trieda energetickej účinnosti | F |
| Počet dverí | 2 |
| servis | Elektrické ovládanie |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Farba | Platinum |
| Kapacita | 640 l |
| Hmotnosť produktu | 125,5 kg |
| Kód produktu | 8690842392436 |

1850 + recenzí










