DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA
Blog

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Typy vaní – pretože nie každá vaňa je rovnaká!
Podľa toho, koľko miesta v kúpeľni máte, si môžete vybrať voľne stojacu alebo vstavanú vaňu. K dispozícii sú rohové a obdĺžnikové modely. Vďaka tomu s...
čítať celé

06.10.2023
Interiérový dizajn a zariadenie
Stropné a nástenné svietidlá - estetický a praktický prvok každého interiéru
Svetlo do značnej miery ovplyvňuje vzhľad a usporiadanie interiéru. Postarajte sa preto o estetické a funkčné zariadenia. Stropné a nástenné svietidlá...
čítať celé

06.10.2023
Inštalácie
Krby – moderné a tradičné modely pre každého
Systém ústredného kúrenia vo vašej domácnosti je komplexný systém. Zahŕňa mnoho prvkov, ktorých správna inštalácia a výber vás zahreje aj v tých najch...
čítať celé
Hodnotenie Heuréka
- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské spotrebiče
- Chladničky s mrazničkou
- Chladnička Samsung RB38A7B5E22
Chladnička Samsung RB38A7B5E22
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Chladnička Samsung RB38A7B5E223-7 dní961,10 €781,38 € bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vlastnosti a výhody
- SpaceMax™ - viac miesta vo vnútri
- All-Around Cooling – rovnomerné chladenie
- Metal Cooling – kovový panel udržuje stabilnú teplotu
- Digitálny invertorový kompresor - záruka 20 rokov
- Možnosť pridať ďalší modul
- Viac priestoru vo vnútri
- Stabilná teplota
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Mraznička |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Marka | Samsung |
| Hĺbka produktu | 658 mm |
| Šírka produktu | 595 mm |
| Výška produktu | 2030 mm |
| Spôsob montáže | Voľne stojaci |
| Typ chladiva | R600A |
| Typ regulátora teploty | digitálny |
| Obojstranné dvere | Možnosť zmeny smeru |
| Funkcie | Všestranné chladenie |
| Trieda energetickej účinnosti | E |
| Počet dverí | 2 |
| Počet políc | 5 |
| servis | Elektrické ovládanie |
| Farba | čierna |
| Kapacita | 390 l |
| Hmotnosť produktu | 94 kg |
| Kód produktu | 8806092313651 |
Tovar zaradený v kategóriách

1850 + recenzí











