DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Connemara 60 masívne dvere, pravé, borovica bez uzlov
Connemara 60 masívne dvere, pravé, borovica bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Connemara 60 masívne dvere, pravé, borovica bez uzlov3-7 dní184,22 €149,78 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere Connemara, pravé, vyrobené z bezuzlovej borovice, sú skvelým spôsobom, ako skryť interiér nevábnych úžitkových miestností pred očami členov domácnosti a ľudí, ktorí vás navštívia. Výrobok je vyrobený z prírodných materiálov. Vďaka neutrálnym farbám a jednoduchému dizajnu vyzerá skvele v rôznych aranžmánoch. Dostupná je aj verzia dverného krídla s pántami na ľavej strane.
Vlastnosti a výhody
Pravé masívne dvere Connemara 60 vyrobené z bezuzlovej borovice sa výborne hodia ako dvere vedúce do špajze, šatníka, komory alebo inej technickej miestnosti. Výrobok bez presklenia efektívne skryje nevábne interiéry pred zrakmi hostí a členov domácnosti. Plné dvere Connemara, pravé, vyrobené z bezuzlovej borovice, sú vyrobené z prírodných materiálov. Vďaka neutrálnym farbám a jednoduchému dizajnu bude výrobok vyzerať skvele v rôznych štýloch interiéru. Ak si vyberiete tieto dvere, dostanete v cene pánty a zámok. Pripravili sme aj ľavostranný variant prezentovaného krídla. Ak hľadáte dvere s inou šírkou, pozrite si našu ponuku. U nás nájdete veľký výber modelov zo série Connemara.
- Jemný povrch
- Prirodzený vzhľad
- Možnosť lakovania alebo olejovania
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 644 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Connemara |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 19,5 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5908272431056 |

1850 + recenzí








