DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Connemara 70 ľavé izbové dvere, borovica bez uzlov
Connemara 70 ľavé izbové dvere, borovica bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Connemara 70 ľavé izbové dvere, borovica bez uzlov3-7 dní184,22 €149,78 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Connemara 70 ľavé izbové dvere, bezuzlová borovica, vyrobené z masívneho a lepeného dreva. Majú hladký povrch a prirodzený vzhľad. Presklenie zlepšuje estetiku dverného krídla a dodáva mu dojem ľahkosti. Produkt môžete nainštalovať na pánty alebo do systému posuvných dverí. Krídlo dverí môže byť natreté, olejované alebo lakované. K dispozícii je aj variant s pántami na pravej strane.
Vlastnosti a výhody
Ľavé izbové dvere Connemara, borovica bez uzlov, sú výbornou voľbou do obývačky, obývačky alebo jedálne. Dverné krídlo s tvrdeným, saténovým sklom pôsobí veľmi esteticky. Tento typ zasklenia na jednej strane robí interiér miestnosti neviditeľným a na druhej strane umožňuje prenikanie slnečného žiarenia. Túto výhodu ocenia najmä majitelia chodieb a hál bez okien. Connemara 70 ľavé izbové dvere, bezuzlová borovica, vyrobené z masívneho a lepeného dreva. Výrobok má hladký povrch a prirodzený vzhľad. Krídlo dverí môžete namontovať na pánty dostupné v súprave alebo ako súčasť systému posuvných dverí. Výrobok je vhodný na maľovanie, lakovanie a olejovanie. Krídlo je súčasťou série Connemara. Pripravili sme aj ďalšie modely z tejto rodiny.
- Možnosť lakovania alebo olejovania
- Jemný povrch
- Prirodzený vzhľad
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Connemara |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 21,5 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908272431124 |

1850 + recenzí








