DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Connemara 80 ľavé izbové dvere, borovica bez uzlov
Connemara 80 ľavé izbové dvere, borovica bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Connemara 80 ľavé izbové dvere, borovica bez uzlov3-7 dní184,22 €149,78 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ľavé izbové dvere Connemara, borovica bez uzlov, skvele poslúžia v obývačke, jedálni alebo iných miestnostiach. Výrobok je vyrobený z masívneho a lepeného dreva. Povrch krídla je hladký. Má prirodzený vzhľad. Dvere môžete natrieť alebo nalakovať. Môžete ich namontovať pomocou štandardných pántov alebo ako posuvné dvere.
Vlastnosti a výhody
Ľavé izbové dvere Connemara 80, borovica bez uzlov, sú perfektným riešením, ak hľadáte dverné krídlo do obývačky, jedálne alebo iných miestností. Rám výrobku je vyrobený z ochuteného a lepeného borovicového dreva. Rámy sú vyplnené HDF panelmi. Celé je to potiahnuté dyhou. Výrobok má hladký povrch a prirodzený vzhľad. Môžete ho maľovať a lakovať. Ľahkosť konštrukcie je vyrobená z matného, tvrdeného skla. Takéto zasklenie znamená, že interiér miestností nie je zvonku viditeľný, ale lúče svetla prenikajú cez krídlo. Vďaka tomu sa denné svetlo dostane aj do chodby bez okien. Ľavé izbové dvere Connemara, borovica bez uzlov, je možné inštalovať na pánty, ktoré sú súčasťou súpravy, alebo do posuvného systému. V našej ponuke nájdete aj ďalšie modely krídel zo série Connemara.
- Možnosť lakovania alebo lakovania
- Jemný povrch
- Prirodzený vzhľad
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Connemara |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 23,5 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908272431148 |

1850 + recenzí








