DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Connemara 80 masívne dvere, ľavé, bezuzlová borovica
Connemara 80 masívne dvere, ľavé, bezuzlová borovica
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Connemara 80 masívne dvere, ľavé, bezuzlová borovica3-7 dní184,22 €149,78 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Masívne dvere Connemara, ľavé, borovica bez uzlov, sú výbornou voľbou do spálne, obývačky, kancelárie alebo farmy. Plné krídlo vám poskytne súkromie a pokoj. Výrobok je vyrobený z masívneho dreva a vyplnený okorenenou, lepenou borovicou - má teda prírodný vzhľad a hladký povrch. Krídlo dverí môžete natrieť, nalakovať a naolejovať. Produkt bude dobre fungovať v systémoch posuvných dverí.
Vlastnosti a výhody
Plné dvere Connemara, ľavé, vyrobené z bezuzlovej borovice, sú mimoriadne funkčné dvere, ktoré môžete využiť mnohými spôsobmi. V závislosti od vašich potrieb môžete produkt namontovať na pánty dostupné v súprave alebo ho použiť v systéme posuvných dverí. Produkt poslúži ako dverné krídlo do spálne, obývačky alebo technickej miestnosti. Rámy sú vyplnené panelmi vyrobenými z okorenenej, lepenej borovice. Ostatné prvky dverí sú vyrobené z masívneho dreva. Krídlo dverí môžete jednoducho natrieť akoukoľvek farbou. Môžete ich tiež lakovať alebo olejovať. Connemara 80 ľavé masívne dvere, borovica bez uzlov, majú prírodný vzhľad a hladký povrch, takže vyzerajú skvele v rôznych aranžmánoch. Produkt je súčasťou rodiny Connemara. V našej ponuke nájdete aj ďalšie modely a dvojité, pravé dvere.
- Možnosť lakovania alebo olejovania
- Jemný povrch
- Prirodzený vzhľad
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Connemara |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 23,5 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908272431087 |

1850 + recenzí








