DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Connemara 90 ľavé izbové dvere, borovica bez uzlov
Connemara 90 ľavé izbové dvere, borovica bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Connemara 90 ľavé izbové dvere, borovica bez uzlov3-7 dní184,22 €149,78 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Bezuzlové borovicové izbové dvere Connemara sú ideálne do obývačiek, jedální, kancelárií a iných domácich miestností. Výrobok je vyrobený z masívneho a lepeného dreva a vyplnený HDF doskou. Dyha robí povrch dverného krídla hladký a vyzerá prirodzene. Môžete ho maľovať a lakovať. Dvere môžete namontovať na pánty alebo do posuvného systému. K dispozícii je aj pravostranný model.
Vlastnosti a výhody
Ľavé izbové dvere Connemara, bezuzlová borovica, sú ideálnym riešením do obývačky, spálne a iných miestností. Vyrobené z dreva, majú hladký povrch a prírodný vzhľad. Majitelia chodieb bez okien určite ocenia presklenie v krídle. Vďaka saténovému, tvrdenému sklu prenikajú slnečné lúče dverami a vo vašej predsieni už nebude tma. Zárubňa je vyrobená z okoreneného a lepeného borovicového dreva a vyplnená HDF panelmi. Celé je to potiahnuté prírodnou dyhou - dyhou. V závislosti od vašich potrieb môžete produkt natrieť alebo nalakovať. Ľavé izbové dvere Connemara 90, borovica bez uzlov, je možné inštalovať na pánty, ktoré sú súčasťou súpravy, alebo do posuvného systému. V našej ponuke nájdete aj ďalšie modely krídel zo série Connemara.
- Možnosť lakovania alebo lakovania
- Jemný povrch
- Prirodzený vzhľad
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 944 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Connemara |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 25,5 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5908272431162 |

1850 + recenzí








