DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



Dekoratívny sadrový obklad Stegu Cellar s bielou škárou, 0,48 m2
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dekoratívny sadrový obklad Stegu Cellar s bielou škárou, 0,48 m23-7 dní39,40 €32,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dekoratívny sadrový obklad Stegu Cellar s bielou škárou je hotový dokončovací materiál. Vyznačuje sa vysokou funkčnosťou a estetickými hodnotami. Je určený do miestností vo vnútri budov. Okrem toho sa dá ľahko zložiť, čo zvládnete aj svojpomocne. Pozrite si aj ďalšie dekoratívne obklady Stegu, ktoré nájdete v našom sortimente.
Vlastnosti a výhody
Ste v procese rekonštrukčných prác vo svojom byte alebo kancelárii a hľadáte inšpiráciu pre obklad stien? Výbornou voľbou bude dekoratívny sadrový obklad Stegu Cellar s bielou škárou 0,48 m2. Pre zvýraznenie a spestrenie charakteru aranžmánu ho môžete umiestniť kamkoľvek. Výhodou je nadčasový odtieň s matným povrchom. Okrem vysokých estetických hodnôt sa výrobok vyznačuje aj vysokou kvalitou spracovania. Na výrobu bola použitá sadra. Materiál je ľahký a odolný. Vďaka tomu prvok nezaťažuje samotný podklad steny. Dekoratívna sadrová dlažba Stegu Cellar s bielou škárou v paneli sa tiež jednoducho montuje. Prácu uľahčuje skutočnosť, že prvok je ihneď k dispozícii so škárou. Je to výrobok poľského pôvodu. Pre zvýšenie odolnosti sa odporúča dodatočná impregnácia.
- Dlaždice v paneli
- Jednoduchá inštalácia
- Dlaždice s hotovou škárou
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 530 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 25 mm |
| Pokyny na starostlivosť | Vyžaduje sa impregnácia |
| Farba | biely |
| Počet kusov v balení | 7 |
| Materiál | Sadra |
| Miesto výroby | Poľsko |
| Mrazuvzdornosť | Žiadna mrazuvzdornosť |
| Oblasť použitia | Vnútri |
| Pokrytie | 0,48 m² |
| Šírka produktu | 185 mm |
| Hmotnosť produktu | 11,5 kg |
| Skončiť | Matný |
| Kód produktu | 5907762311847 |

1850 + recenzí









