DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Háčiky, prívesky, vešiaky
- Háčiky
- Delené gumené nástenné držiaky Qlima, 4 ks.
Delené gumené nástenné držiaky Qlima, 4 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Delené gumené nástenné držiaky Qlima, 4 ks.3-7 dní16,93 €13,77 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Gumové nástenné držiaky Qlima Split sú veľmi užitočným produktom pre každého, kto má domácu klimatizáciu. Držadlá umožňujú nielen efektívnu inštaláciu zariadenia. Obmedzujú tiež hluk a znižujú vibrácie, ktoré sú pre klimatizácie bežné. Ostatné príslušenstvo a samotné klimatizácie nájdete v našej ponuke
Vlastnosti a výhody
Delené gumené nástenné držiaky Qlima, 4 kusy, sú produktom, ktorý uľahčuje inštaláciu domácej klimatizácie. Vďaka tomu strávite oveľa menej času inštaláciou vlastnej klimatizácie. Rukoväte sú tiež veľmi odolné a odolné. Vydržia hmotnosť zariadení až do päťdesiat kilogramov. Zabezpečujú odolnú inštaláciu a tým aj bezpečnosť vášho zariadenia. Delené gumené nástenné držiaky Qlima sú vyrobené z kovu a gumy. Kov zaisťuje odolnosť zostavy. Guma zase pohlcuje vibrácie vydávané klimatizačnými zariadeniami. Tým sa znižuje hluk spôsobený ich bežnou prevádzkou. Vďaka tomu je používanie klimatizácie pohodlnejšie. Z našej ponuky si môžete vybrať aj ďalšie príslušenstvo ku klimatizácii vhodné pre väčšinu modelov zariadení
- Uľahčia inštaláciu klimatizácie
- Absorbujú vibrácie
- Znižujú hluk generovaný vonkajšou jednotkou
- Odolá zaťaženiu do 50 kg
- Vydržia zaťaženie do 50 kg
Technické špecifikácie
| Počet kusov v balení | 4 |
|---|---|
| Typ balenia | Balenie |
| Marka | Qlima |
| Hĺbka produktu | 50 mm |
| Šírka produktu | 60 mm |
| Výška produktu | 50 mm |
| Maximálne zaťaženie | 50 kg |
| Hmotnosť produktu | 300 g |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Materiál | Guma a kov |
| Kód produktu | 8713508732138 |

1850 + recenzí








