DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Dverové doplnky
- Tesnenia dverí
- Diall garážové penové tesnenie 6,5 m 17 mm
Diall garážové penové tesnenie 6,5 m 17 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Diall garážové penové tesnenie 6,5 m 17 mm3-7 dní11,19 €9,09 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Máte pocit, že vám tečie garážová brána? Medzeru vytvorenú v nich môžete ľahko opraviť pomocou prezentovaného tesnenia. Prvok vyrobený z pružnej peny zostane dlhodobo odolný voči mechanickému poškodeniu. Rýchlo ho pripevníte, pretože ide o verziu vybavenú suchým zipsom. Ponúkame aj iné druhy tesnení.
Vlastnosti a výhody
Uniká do vašej garáže chladný vzduch cez netesné dvere? Pomocou prezentovaného tesnenia vyplníte medzeru vytvorenú v konštrukcii. Výrobok je vyrobený z peny, takže sa dokonale prispôsobí rôznym povrchom. Bojíte sa, že to znetvorí vzhľad krídla? Po použití zostane prvok takmer nepostrehnuteľný – celok tak bude pôsobiť obzvlášť esteticky. Ako ho pripevniť? Ide o model na suchý zips, takže ho pripevníte jednoducho bez nutnosti použitia zložitých nástrojov. Ak hľadáte produkt, ktorý vám umožní správne utesniť vašu garážovú bránu, prezentované tesnenie určite splní vaše očakávania. Pozrite si našu rozsiahlu ponuku už teraz!
- Veľkosť medzery: 1-16 mm
Technické špecifikácie
| Dĺžka produktu | 6,5 m |
|---|---|
| Šírka produktu | 20 mm |
| Hmotnosť produktu | 160 g |
| Utesnenie medzery | 16 mm |
| Vrátane upevňovacích prvkov a spojov | Vrátane iba držiakov |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | Šedá |
| Farebná skupina | Šedá |
| Kód produktu | 3663602884163 |

1850 + recenzí











