DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Montážne doplnky
- Nábytkové doplnky
- Podložky na nábytok
- Diall teflónové samolepiace podložky 24 x 24 mm 8 ks.
Diall teflónové samolepiace podložky 24 x 24 mm 8 ks.
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Diall teflónové samolepiace podložky 24 x 24 mm 8 ks.3-7 dní7,27 €5,91 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Samolepiace podložky vám uľahčia presun nábytku po domácnosti. Vďaka ich použitiu sa pri práci nemusíte báť poškriabania podlahy. Prvok vyrobený z kombinácie EVA a PTFE vyniká predovšetkým svojou trvanlivosťou a odolnosťou voči veľkému zaťaženiu - zachová si teda svoju funkčnosť po dlhú dobu.
Vlastnosti a výhody
Použitím samolepiacich podložiek bude premiestňovanie nábytku jednoduchšie. Použitím prvku sa pri tejto práci zamedzí vzniku nepekných škrabancov na podlahe – zachová si teda dlhší čas svoj estetický vzhľad. Aby produkt správne fungoval, stačí ho prilepiť na spodok nábytkovej nohy. Podložka vyrobená z kombinácie materiálov EVA a PTFE je odolná a predlžuje jej životnosť. Prvok je možné s úspechom použiť na rôzne typy podláh – koberce, panely a ďalšie. Výrobok sa vyznačuje celkom univerzálnym odtieňom, ktorý sa hodí k podlahám rôznych farieb - nenaruší teda použitý štýl aranžovania v miestnosti.
- Chránia podlahy pred škvrnami
- Znižujú hluk pri presúvaní nábytku
- Dostupné v rôznych veľkostiach
- Chránia podlahy pred škvrnami; znížiť hluk pri presúvaní nábytku; dostupné v rôznych veľkostiach
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Pad |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 8 |
| Typ balenia | Balenie |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Marka | Vytočiť |
| Dĺžka produktu | 24 mm |
| Hrúbka produktu | 5 mm |
| Šírka produktu | 24 mm |
| Samolepiace | Samolepiace |
| Hmotnosť produktu | 40 g |
| Farebná skupina | Viacfarebné |
| Farba | Čierna, modrá, šedá, biela |
| Tvar produktu | Námestie |
| Materiál | EVA a PTFE |
| Kód produktu | 3663602992813 |

1850 + recenzí









