DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Omietky a stierky
- Dolina Nida cementovo-vápenná omietka, ľahká, 30kg
Dolina Nida cementovo-vápenná omietka, ľahká, 30kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dolina Nida cementovo-vápenná omietka, ľahká, 30kg3-7 dní11,62 €9,45 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vo vnútri budov je možné použiť ľahkú cementovo-vápennú omietku Dolina Nidy. Prípravok môžete použiť na omietanie v miestnostiach s normálnou vlhkosťou, ako aj v kúpeľniach a kuchyniach. Účinná je zmes cementu, minerálnych plnív, kameniva a perlitu. Výrobok je určený na aplikáciu na suchý, čistý podklad z materiálov s vysokou tepelnou izoláciou.
Vlastnosti a výhody
Svetlá cementovo-vápenná omietka Dolina Nida poslúži pri rekonštrukčných a stavebných prácach. Výrobok je určený na vnútorné použitie. Zmes sa použije na omietanie stien a stropov. Prípravok používajte bez obáv v kuchyni či kúpeľni. Ľahká cementovo-vápenná omietka Dolina Nida je vhodná na podklady s vysokou tepelnou izoláciou. Prípravok môžete aplikovať na povrchy z tehál, tvárnic alebo drevotrieskových dosiek. Zmes značky Dolina Nidy pozostáva z cementu, minerálnych plnív, kameniva a modifikujúcich prísad. Výrobok s obsahom perlitu je určený na ručnú a mechanickú aplikáciu. Hladkú bielu omietku naneste na čistý a suchý povrch.
- Granulácia: 0,6 mm
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Hrúbka aplikácie | 30 mm |
| Výška nádoby | 150 mm |
| Hmotnosť (kg) | 30 kg |
| Farba | biely |
| Materiál | Cement |
| Kód produktu | 5907783220234 |

1850 + recenzí








