DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Stavebné lepidlá
- Lepidlá na sadrokartónové dosky
- Dolina Nida sadrové lepidlo 10 kg
Dolina Nida sadrové lepidlo 10 kg
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dolina Nida sadrové lepidlo 10 kg3-7 dní8,05 €6,54 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Sadrové lepidlo je určené na svojpomocnú rekonštrukciu Vášho bytu. Využijete ho na efektívne prichytenie sadrokartónových dosiek na zvislé plochy – budete ich teda potrebovať pri vyrovnávaní stien. Vyznačuje sa jednoduchým používaním a vysokou plasticitou, takže konštruovaným konštrukciám poskytuje vynikajúcu odolnosť.
Vlastnosti a výhody
Sadrové lepidlo bude použité pri rekonštrukciách vo vašom byte. S ním budete môcť lepiť sadrokartónové dosky a kompozitné dosky na zvislé plochy pre vytvorenie tepelnej alebo akustickej izolácie. Môžete ním vyrovnať steny v byte, čím sa lepšie pripravia na maľovanie a obklady. Suchá malta by mala byť zmiešaná s vodou vo vhodných pomeroch a miešaná, kým sa nedosiahne hmota s optimálnou konzistenciou. Hotové lepidlo sa nanáša priamo na dosky, ktoré sú potom pripevnené k stenám - túto úlohu môžete zvládnuť sami. V našej ponuke nájdete aj ďalšie produkty tejto značky, z ktorých si môžete vybrať malty potrebné na renovačné práce.
- Dobrá priľnavosť a odolnosť
- Optimálny čas tuhnutia
- Prírodný pôvod
- Nie je určené na lepenie sadrokartónových dosiek na stropy (odporúča sa montáž na rošt)
Technické špecifikácie
| Hmotnosť produktu | 10 kg |
|---|---|
| Typ balenia | ks |
| Farba | Šedá |
| výška (cm) | 42 cm |
| šírka (cm) | 18 cm |
| Hĺbka (cm) | 10 cm |
| Hmotnosť (kg) | 10 kg |
| Kód produktu | 5907783220494 |

1850 + recenzí








