DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské dosky
- Drevené kuchynské dosky
- Drevená stolová doska 95 x 2,6 x 210 cm, dub
Drevená stolová doska 95 x 2,6 x 210 cm, dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Drevená stolová doska 95 x 2,6 x 210 cm, dub3-7 dní286,14 €232,63 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dubová drevená stolová doska je produkt, ktorý možno použiť v kuchyni. Výrobok sa vyznačuje vysokou životnosťou a nízkou náchylnosťou na poškriabanie. Pracovná doska je tiež odolná voči vlhkosti a zmenám teploty. Môžete ho orezať na ľubovoľnú veľkosť. Výrobok je chránený UV olejom. Ide o estetické dotvorenie nábytku v kuchyni.
Vlastnosti a výhody
Dubová drevená stolová doska 95 x 2,6 x 210 cm vám umožní dokončiť kuchynské skrinky. Tento produkt je natoľko odolný, že veľmi dobre zvládne kuchynské podmienky. Na výrobu tohto produktu bolo použité dubové drevo. Boli chránené UV olejom. Vďaka tomu je výrobok odolný voči vlhkosti a teplotným zmenám. Navyše ide o veľmi odolný produkt. Vyznačuje sa nízkou náchylnosťou na poškriabanie. Dubová drevená stolová doska sa dá zrezať na ľubovoľnú dĺžku. Ľahko ho zladíte s akýmkoľvek nábytkom v miestnosti. Hnedá farba zdôrazňuje estetický vzhľad tohto produktu. Zo sortimentu predajne Castorama si môžete vybrať aj mnoho ďalších dosiek do kuchyne alebo kúpeľne.
- Vysoká odolnosť
- Nízka náchylnosť na škrabance
- Odolnosť proti vlhkosti a zmenám teploty
- Dá sa orezať na akúkoľvek veľkosť
- Pracovná doska je vopred naolejovaná, pripravená na inštaláciu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Pracovná doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 2100 mm |
| Hrúbka produktu | 26 mm |
| Šírka produktu | 950 mm |
| Odolnosť proti vlhkosti | Odolný voči vlhkosti |
| Hmotnosť (kg) | 33 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | dub |
| Materiál | dub |
| Kód produktu | 5907377043966 |

1850 + recenzí









