DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské dosky
- Drevené kuchynské dosky
- Drevená stolová doska 95 x 4 x 210 cm, dub
Drevená stolová doska 95 x 4 x 210 cm, dub
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Drevená stolová doska 95 x 4 x 210 cm, dub3-7 dní415,94 €338,16 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dubová drevená stolová doska je určená na použitie v kuchyni. Je to vysoko odolná doska s nízkou náchylnosťou na poškriabanie. Výrobok je odolný voči vlhkosti a zmenám teploty. Môžete ho orezať na ľubovoľnú veľkosť. Ide o funkčný produkt dodatočne chránený UV olejom. Na jeho výrobu bolo použité kvalitné drevo.
Vlastnosti a výhody
Dubová drevená stolová doska 95 x 4 x 210 cm vám poskytne miesto na varenie. Využijete ho v kuchyni a vytvoríte si z neho funkčnú pracovnú dosku. Tento výrobok je vyrobený z dubového dreva. Vďaka tomu je odolný. Vyznačuje sa tiež nízkou náchylnosťou na poškriabanie. Dubová drevená doska je odolná voči vlhkosti a teplotným zmenám. Povrch dosky stola je upravený odolným UV olejom. Zvýrazňuje hnedú farbu tohto nábytkového prvku. Pracovnú dosku môžete orezať na ľubovoľnú veľkosť. Vďaka tomu dokonale zapadne do akéhokoľvek dizajnu kuchyne. Zo sortimentu predajní Castorama si môžete vybrať aj mnoho ďalších typov a prevedení pracovných dosiek určených na dotvorenie nábytku v kuchyni alebo kúpeľni.
- Vysoká odolnosť
- Nízka náchylnosť na škrabance
- Odolnosť proti vlhkosti a zmenám teploty
- Dá sa orezať na akúkoľvek veľkosť
- Pracovná doska je vopred naolejovaná, pripravená na inštaláciu
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Pracovná doska |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| Dĺžka produktu | 2100 mm |
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Šírka produktu | 950 mm |
| Hmotnosť (kg) | 54 kg |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | dub |
| Materiál | dub |
| Kód produktu | 5907377043959 |

1850 + recenzí










