DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské drezy
- Žulové kuchynské drezy
- Drez Franke AZG 661-E, polárna biela
Drez Franke AZG 661-E, polárna biela
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Drez Franke AZG 661-E, polárna biela3-7 dní264,57 €215,10 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Polárny biely drez Franke AZG vám poskytne pohodlie pri umývaní. Okrem veľkej priehradky má ešte jednu menšiu. Môžete v nej umývať príbory alebo opláchnuť zeleninu. Výrobok vyrobený z fragranitu je odolný voči škodlivým účinkom horúcej vody a UV žiareniu. Model si zachová odtieň a jeho povrch zostane bez škrabancov.
Vlastnosti a výhody
Polárny biely drez Franke AZG 661-E má jednu veľkú misu a ďalšiu, menšiu. Získate tak dostatok priestoru na umývanie riadu aj na opláchnutie zeleniny. Model série Antea má aj odkvapkávač, ktorý môžete použiť na odkladanie čistých, ešte vlhkých pohárov a šálok. Biely výrobok zapustený do dosky je vyrobený z fragranitu. To je záruka, že vám bude slúžiť dlhé roky. Masívny drez Franke AZG polar white je odolný voči poškriabaniu. Jeho povrch tiež zostane bez zafarbenia alebo prasklín. Model sa ľahko udržiava v čistote. Na odstránenie škvŕn potrebujete iba jemný čistiaci prostriedok a špongiu. V našom sortimente nájdete aj ďalšie ponuky drezov Franke.
- Záruka dlhodobého používania
- Odolné voči poškriabaniu, vysokým teplotám, nárazom
- Odolný voči u-lúčom - farby nevyblednú
- Redukuje rast baktérií až o 99%
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo a odkvapkávač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 15 rokov |
| Marka | Franke |
| Dĺžka produktu | 1120 mm |
| Hĺbka prídavnej komory | 150 mm |
| Hĺbka hlavnej priehradky | 215 mm |
| Minimálna šírka skrinky | 800 mm |
| Veľkosť odtoku (imperiálne jednotky) | 3½" |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Vnútorné rozmery | 482 x 442 x 215, 264 x 287 x 115 mm |
| Výška produktu | 305 mm |
| séria | Antea |
| Spôsob montáže | Zapustené |
| Počet komôr | 2 |
| Farebná skupina | biely |
| Farba | Polárna biela |
| Hmotnosť produktu | 17,72 kg |
| Zahrnuté | Odtok, sifón |
| Tvar produktu | Lichobežníkový |
| Skončiť | Matný |
| Reverzibilné | Možnosť zmeny smeru |
| Informácie o údržbe | Všetko, čo potrebujete, je špongia alebo nylonová kefa s čistiacim prostriedkom a umývanie krúživými pohybmi, nezabudnite dôkladne opláchnuť všetky zvyšky čistiaceho prostriedku, ktoré zostali po čistení. |
| Pokyny na inštaláciu | Zapustené do pracovnej dosky |
| Kód produktu | 7612981942335 |

1850 + recenzí









