DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské drezy
- Žulové kuchynské drezy
- Drez Franke Basis 611-62 orech
Drez Franke Basis 611-62 orech
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Drez Franke Basis 611-62 orech3-7 dní211,77 €172,17 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Orechový drez Franke Basis 611-62 má ergonomický tvar, takže skvele poslúži aj v minimalistických interiéroch. Skladá sa z jednej hlavnej komory a odkvapkávača v podobe praktickej police. Odtieň hnedej sa hodí do klasických aj modernejších interiérov. Moderný materiál zase znižuje rast baktérií až o 99 %.
Vlastnosti a výhody
Orechový drez Franke Basis 611-62 je prvkom každej kuchyne, aj tej minimalistickej. Má jednu hlavnú priehradku, kde môžete pohodlne umývať riad alebo pripravovať zeleninu na spracovanie. Tento model je vyrobený z moderných materiálov. Vďaka tomu je odolný a odolný voči poškriabaniu. Po dlhšom čase používania si nevšimnete žiadne nepekné stopy alebo zafarbenia spôsobené UV žiarením. Stále to nie je všetko. Materiál má špeciálnu technológiu, ktorá znižuje rast baktérií až o 99%. Orechový drez Franke Basis 611-62 má univerzálny odtieň hnedej. Hodí sa k mnohým štýlom interiérového dizajnu. Získajte záruku dlhodobého používania a estetický prvok zo série Basis v jednom. Pozrite si aj ďalšie modely v ponuke.
- Záruka dlhodobého používania
- Odolné voči poškriabaniu, vysokým teplotám, nárazom
- Odolný voči u-lúčom - farby nevyblednú
- Technológia znižuje rast baktérií až o 99 %
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo a odkvapkávač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 15 rokov |
| Marka | Franke |
| Dĺžka produktu | 735 mm |
| Hĺbka hlavnej priehradky | 200 mm |
| Minimálna šírka skrinky | 450 mm |
| Veľkosť odtoku (imperiálne jednotky) | 3½" |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Vnútorné rozmery | 340 x 420 x 200 mm |
| Výška produktu | 305 mm |
| séria | Základ |
| Spôsob montáže | Zapustené |
| Počet komôr | 1 |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Farba | Orieškový |
| Hmotnosť produktu | 13,58 kg |
| Zahrnuté | Odtok, sifón |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Tvar prepadu | Obdĺžnikový |
| Skončiť | Matný |
| Reverzibilné | Možnosť zmeny smeru |
| Informácie o údržbe | Všetko, čo potrebujete, je špongia alebo nylonová kefa s čistiacim prostriedkom a umývanie krúživými pohybmi, nezabudnite dôkladne opláchnuť všetky zvyšky čistiaceho prostriedku, ktoré zostali po čistení. |
| Návod na inštaláciu | Zapustené do pracovnej dosky |
| Kód produktu | 7612986211092 |

1850 + recenzí









