DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Kuchyňa
- Kuchynské drezy
- Žulové kuchynské drezy
- Drez Tectonite Franke Oid 651, kamenná šedá
Drez Tectonite Franke Oid 651, kamenná šedá
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Drez Tectonite Franke Oid 651, kamenná šedá3-7 dní158,97 €129,25 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Kamenný sivý drez Tectonite Franke Oid sa hodí do modernej a podkrovnej kuchyne. Model je vyrobený z odolného materiálu, ktorým je syntetický kompozit. Vďaka tomu vám bude drez slúžiť dlhé roky a zachová si svoj estetický vzhľad. Je odolný voči zafarbeniu, poškriabaniu a trieskam. Sada obsahuje sifón a odtok.
Vlastnosti a výhody
Kamenný šedý drez Tectonite Franke Oid 651 má dve komory. Jednu využijete pri umývaní riadu. Druhý, menší, je ideálny na oplachovanie ovocia a zeleniny. Okrem toho má drez aj odkvapkávač, do ktorého môžete odkladať mokrý riad. Model bude skvele fungovať v priestrannej kuchyni. Drez série Orion je vyrobený zo syntetického kompozitného materiálu. Vďaka tomu je odolný voči poškriabaniu, strate farby a trieskam. Tento drez budete používať dlhé roky a jeho povrch zostane bez nevzhľadných stôp používania. Súčasťou výrobku je sifón a odtok. Model sa hodí do modernej kuchyne. Skontrolujte si aj iné farebné prevedenia a veľkosti drezov Franke.
- Záruka dlhodobého používania
- Odolné voči poškriabaniu, vysokým teplotám, nárazom
- Odolný voči u-lúčom - farby nevyblednú
Technické špecifikácie
| Typ produktu | Umývadlo a odkvapkávač |
|---|---|
| Počet kusov v balení | 1 |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 15 rokov |
| Marka | Franke |
| Dĺžka produktu | 1020 mm |
| Hĺbka prídavnej komory | 140 mm |
| Hĺbka hlavnej priehradky | 190 mm |
| Minimálna šírka skrinky | 600 mm |
| Veľkosť odtoku (imperiálne jednotky) | 3½" |
| Šírka produktu | 530 mm |
| Vnútorné rozmery | 340 x 440 x 190 mm, 160 x 370 x 140 mm |
| Výška produktu | 230 mm |
| séria | Orion |
| Spôsob montáže | Zapustené |
| Počet komôr | 2 |
| Farebná skupina | Šedá |
| Farba | Kamenná šedá |
| Odkvapkávač | Obojstranný odkvapkávač |
| Hmotnosť produktu | 9,09 kg |
| Zahrnuté | Odtok, sifón |
| Tvar produktu | Obdĺžnikový |
| Tvar prepadu | Obdĺžnikový |
| Skončiť | Matný |
| Reverzibilné | Možnosť zmeny smeru |
| Informácie o údržbe | Špongia alebo nylonová kefa s čistiacim prostriedkom a umývanie krúživými pohybmi, nezabudnite dôkladne opláchnuť všetky zvyšky čistiaceho prostriedku, ktoré zostali po čistení |
| Návod na inštaláciu | Zapustené do pracovnej dosky |
| Kód produktu | 7612981848392 |

1850 + recenzí









