DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere do izby Credis 70 pravé, biele
Dvere do izby Credis 70 pravé, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere do izby Credis 70 pravé, biele3-7 dní137 €111,38 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Credis pravé biele sú produktom s univerzálnym dizajnom, vďaka ktorému ich využijete v rôznych miestnostiach bytu. Tento model je vyplnený pevnou MDF doskou a vonkajšok je pokrytý odolnou dyhou. Dvere majú matné sklo umožňujúce prenikanie svetla do miestnosti. V ponuke Castoramy sú aj dvere Credis, ktoré sa otvárajú doľava.
Vlastnosti a výhody
Dokončujete rekonštrukciu bytu alebo stavbu domu? Ak áno, budete potrebovať pravé biele izbové dvere Credis 70. Tento výrobok zaručí súkromie členom domácnosti a doplní usporiadanie vybraného priestoru. Krídlo je pevné a odolné voči poškodeniu. Sú vyplnené pevnou MDF doskou a potiahnuté odolnou dyhou. Univerzálna farba produktu a jeho klasický dizajn robia z dverného krídla ideálne miesto do kancelárie aj do detskej izby. Izbové dvere Credis right white sú vybavené módnym presklením, vďaka ktorému do miestnosti prenikne svetlo z chodby. Tento model má aj nastaviteľné pánty, ktoré zaručujú bezproblémové uchytenie výrobku k otvoru dverí. Ak potrebujete dvere Credis s inou šírkou, nájdete ich v našom sortimente.
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Credis |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | biely |
| Farebná skupina | biely |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 27,2 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5900378219583 |

1850 + recenzí








