DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere do izby Toreno 90 pravé, dub šedý
Dvere do izby Toreno 90 pravé, dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere do izby Toreno 90 pravé, dub šedý3-7 dní127,12 €103,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Izbové dvere Toreno pravý sivý dub sa používajú v stavebníctve. Jedná sa o produkt, ktorý umožňuje uzavrieť vchod do miestnosti. Krídlo sa vyznačuje moderným dizajnom. Vyznačujú sa tiež atraktívnou farbou dyhy. Dvere poskytujú účinnú zvukovú a tepelnú izoláciu. Dostanete na ne desaťročnú záruku.
Vlastnosti a výhody
Pravé izbové dvere Toreno 90 dub sivý je výrobok používaný v stavebníctve. Dverné krídlo série Toreno je vyrobené z MDF. Stabilizačná výplň s voštinovou štruktúrou zaisťuje dobrú tepelnú akustickú izoláciu. Tento produkt sa vyznačuje atraktívnou farbou dyhy. Zabezpečuje ho povrchová fólia sivá dubová. Izbové dvere Toreno pravý sivý dub sa vyznačujú moderným dizajnom. Zdôrazňuje to aj estetické zasklenie z matného dekorového skla. Dvere je možné rezať, čo umožňuje ich privarenie k existujúcemu rámu. K tomuto modelu je potrebné zvlášť dokúpiť kľučku a zárubňu. Všetky potrebné prvky na montáž nájdete v predajniach Castorama.
- Moderný dizajn
- Atraktívna farba dyhy
- Konštrukcia tiež poskytuje účinnú akustickú a tepelnú izoláciu
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 952 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 48 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| séria | Toreno |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 34,4 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Kód produktu | 5908443151189 |

1850 + recenzí








