DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere do izby Windoor Trame 70, pravé, orech sever
Dvere do izby Windoor Trame 70, pravé, orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere do izby Windoor Trame 70, pravé, orech sever3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tramvajové dvere sú ideálne na dokončenie interiéru vo vašom byte. S ich pomocou môžete efektívne oddeliť jednotlivé miestnosti od seba, čím získate v dome súkromný priestor pre každého člena domácnosti. Dverné krídlo bolo vyrobené z pevnej MDF dosky a povrchovej fólie, vďaka čomu má vynikajúce trvanlivé vlastnosti.
Vlastnosti a výhody
Dvere sú atraktívnou a funkčnou súčasťou zariadenia izieb. Prvok má univerzálnu farbu - je vyhotovený v odtieni orech, takže sa bude dobre vynímať v interiéroch, ktoré sú zariadené tradičným spôsobom. Produkt úspešne podčiarkne atmosféru miestností, ktorým dominujú drevené doplnky, klasické dekorácie a tlmené doplnky. Doska, z ktorej je krídlo dverí vyrobené, dobre imituje drevo a je vysoko odolná voči rôznym druhom mechanického poškodenia. Vďaka tomu vám bude krídlo bez problémov slúžiť dlhú dobu. Špeciálna vrstva poskytuje prvku ochranu proti poškriabaniu povrchu. V ponuke výrobcu je model v rôznych veľkostiach. Vďaka tomu si môžete krídlo dverí prispôsobiť svojim potrebám.
- Pevná rámová konštrukcia
- Atraktívna farba dyhy
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 46 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 29,76 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5907539256227 |

1850 + recenzí








