DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere do izby Windoor Trame 90 ľavé, dub šedý
Dvere do izby Windoor Trame 90 ľavé, dub šedý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere do izby Windoor Trame 90 ľavé, dub šedý3-7 dní94,75 €77,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere sú funkčnou dekoráciou miestností. Výrobok má početné dekoratívne glazúry a sivé farby. Vďaka tomu dverné krídlo pôsobí elegantne a vkusne - úspešne zvýrazní vzhľad spálne, pracovne i súkromných miestností. Prvok je vysoko odolný voči mechanickému poškodeniu, pretože je vyrobený z odolného materiálu - MDF dosky.
Vlastnosti a výhody
Dvere je možné použiť v spálni, kancelárii a iných miestnostiach. Prvok má tlmené farby a atraktívny vzhľad, takže úspešne podčiarkne štýl bytu, ktorý je zariadený elegantne a moderne. Krídlo dverí je vybavené dekoratívnym, matným presklením z tvrdeného skla, ktoré dodáva miestnostiam estetický vzhľad a výrazný charakter. Materiál je bezpečný na použitie - pri rozbití na menšie časti si neublížite. Dvere sú vyhotovené v univerzálnom odtieni dub sivý, takže ich ľahko zladíte s ďalšími dizajnovými detailmi. Krídlo dverí sa vplyvom rôznych mechanických faktorov nezničí, pretože pri jeho výrobe je použitá MDF doska a povrchová fólia. Vďaka tomu si prvok zachová hladký povrch bez škrabancov po dlhú dobu.
- Modulárna konštrukcia z odolnej MDF dosky
- Dostupné v rôznych veľkostiach a variantoch
- Krytie listu: "finiš" fólia
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 944 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 46 mm |
| Výška produktu | 2030 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 36,1 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5907539295615 |

1850 + recenzí








