DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere masívne Windoor Trame 70 pravé, dub sivý
Dvere masívne Windoor Trame 70 pravé, dub sivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere masívne Windoor Trame 70 pravé, dub sivý3-7 dní94,75 €77,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Trame pevné dvere sú určené na vnútorné použitie, vďaka čomu sú ideálne na oddelenie súkromných priestorov vo vašom byte. Šedý produkt ľahko zapadne do dekorácie vašej obývačky alebo spálne a dobre poslúži aj vo verejných priestoroch.
Vlastnosti a výhody
Masívne dvere Trame sú jedinečným produktom, ktorý poteší každého milovníka funkčných predmetov s atraktívnym vzhľadom. Dverné krídlo má decentný, no elegantný vzor a je v univerzálnom sivom odtieni, takže ho úspešne využijete na efektívne oddelenie miestností vo vašom byte alebo v rôznych obchodných priestoroch. Vyznačuje sa dlhou životnosťou, pretože je vyrobený z MDF dosky potiahnutej povrchovou fóliou. Tieto materiály sa vyznačujú mimoriadnou tuhosťou, stabilitou a odolnosťou voči poškodeniu, takže budú správne plniť svoju funkciu po dlhú dobu. Súčasťou balenia sú pánty a zámok - zámok na kľúč, cylindrický zámok alebo kúpeľňový zámok - takže nemusíte strácať čas výberom potrebného príslušenstva sami.
- Vyrobené z odolnej MDF dosky
- Možnosť podrezania
- Dostupné v rôznych veľkostiach a variantoch
- Krytie listu: "finiš" fólia
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 46 mm |
| Výška produktu | 2030 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 27,1 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5907539295509 |

1850 + recenzí








