DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere masívne Windoor Trame 70, pravé, orech sever
Dvere masívne Windoor Trame 70, pravé, orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere masívne Windoor Trame 70, pravé, orech sever3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tramelové masívne dvere dobre poslúžia ako v každom byte, tak aj v rôznych komerčných priestoroch, ako sú reštaurácie a hotely. Ide o mimoriadne elegantné krídlo dverí, ktoré sa bude najlepšie vynímať v miestnostiach zariadených v klasickom štýle - má prírodný orechový odtieň. Sada obsahuje pánty a zámok.
Vlastnosti a výhody
Masívne dvere Windoor Trame sa budú hodiť nielen do vášho bytu, ale aj do každej elegantnej reštaurácie či hotela. Ide o atraktívny produkt, ktorý vám umožní efektívne oddeliť rôzne miestnosti od seba. Vyznačuje sa klasickým orechovým odtieňom a keďže je bez akéhokoľvek presklenia, výborne sa hodí aj ako vstup na toalety. Dverné krídlo je vyrobené z pevnej MDF dosky vyznačujúcej sa nadpriemernou stabilitou a tuhosťou, vďaka čomu bude perfektne plniť svoju funkciu dlhé roky. Výrobok je potiahnutý povrchovou fóliou, takže je odolný voči poškriabaniu a odštiepeniu. Sada obsahuje pánty a zámok, takže nemusíte tráviť čas výberom týchto prvkov sami.
- Pevná rámová konštrukcia
- Atraktívna farba dyhy
- Krytie listu: "finiš" fólia
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 46 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 27,1 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5907539256067 |

1850 + recenzí








