DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere masívne Windoor Trame 80 ľavé, dub sivý
Dvere masívne Windoor Trame 80 ľavé, dub sivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere masívne Windoor Trame 80 ľavé, dub sivý3-7 dní94,75 €77,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tramové masívne dvere budú ideálne pre zariadenie vášho bytu. Vďaka nim môžete efektívne a atraktívne oddeliť jednotlivé miestnosti od seba a poskytnúť členom vašej domácnosti súkromie v ich izbách. Naša ponuka obsahuje aj iné veľkosti a farby týchto dverí, takže si ľahko vyberiete krídlo dverí, ktoré splní vaše očakávania.
Vlastnosti a výhody
Plné dvere Windoor Trame určite potešia každého užívateľa, ktorý si váži svoje súkromie. Presklené krídlo je vybavené zámkom, vďaka ktorému sa budete môcť efektívne oddeliť od zvyšku domácnosti a sústrediť sa len na svoju prácu alebo relax. Výrobok má elegantný, ale skromný vzhľad. Má univerzálnu sivú farbu, ktorá sa dokonale hodí do moderných aj klasických izieb. Dvere vyrobené z MDF dosiek a povrchovej fólie sa vyznačujú nadpriemernou odolnosťou, vďaka čomu budú plniť svoju funkciu bezchybne dlhé roky pri zachovaní bezchybného vzhľadu. V našom sortimente je tento model dostupný v niekoľkých veľkostiach a odtieňoch, takže ľahko nájdete krídlo dverí, ktoré sa hodí do vášho bytu.
- Modulárna konštrukcia z odolnej MDF dosky
- Dostupné v rôznych veľkostiach a variantoch
- Krytie listu: "finiš" fólia
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 850 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 46 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 29,38 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5907539295516 |

1850 + recenzí








