DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere masívne Windoor Trame 80 pravé, dub sivý
Dvere masívne Windoor Trame 80 pravé, dub sivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere masívne Windoor Trame 80 pravé, dub sivý3-7 dní94,75 €77,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Tramvajové plné dvere sú nevyhnutným prvkom vybavenia každého bytu a rôznych obchodných priestorov. Vyznačujú sa estetickým, univerzálnym vzhľadom a vysokou mechanickou pevnosťou, vďaka čomu sú ideálne na efektívne oddelenie jednotlivých miestností vo vnútri budov a zároveň na ich dekoráciu.
Vlastnosti a výhody
Masívne dvere Windoor Trame sú produktom so širokým spektrom použitia, takže si nimi môžete zariadiť svoj byt, ale aj rôzne komerčné priestory a verejné zariadenia. Dverné krídlo vám umožní vytvoriť atraktívne vstupy do miestností, pretože má elegantný vzor a univerzálnu sivú farbu. Je vyrobený z MDF dosky potiahnutej povrchovou fóliou, takže bude plniť svoju funkciu dlhé roky bez toho, aby stratil svoj bezchybný vzhľad. Tieto materiály dodávajú dverám mimoriadnu tuhosť, stabilitu a odolnosť voči mechanickému poškodeniu. Výrobca pripravil na výber širokú škálu dverných krídel, takže si ľahko vyberiete ten správny model do spálne, obývačky alebo aj kúpeľne.
- Modulárna konštrukcia vyrobená z odolnej MDF dosky
- Dostupné v rôznych veľkostiach a variantoch
- Krytie listu: "finiš" fólia
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 850 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 46 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 29,38 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5907539295523 |

1850 + recenzí








