DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere masívne Windoor Trame 80, pravé, orech sever
Dvere masívne Windoor Trame 80, pravé, orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere masívne Windoor Trame 80, pravé, orech sever3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Trame masívne dvere je možné použiť v každej miestnosti zariadenej v klasickom štýle. Vyznačujú sa elegantnou orechovou farbou, takže ich s úspechom využijete vo svojej obývačke alebo v štýlových reštauráciách a hoteloch. Výrobok je vyrobený zo starostlivo vybraných materiálov, takže je vysoko odolný voči poškodeniu.
Vlastnosti a výhody
Masívne dvere Windoor Trame sa skvele hodia do každej elegantnej miestnosti, takže ich využijete ako vo svojej obývačke, tak aj v štýlových komerčných priestoroch či verejných inštitúciách. Ide o dverné krídlo bez presklenia, v klasickom odtieni orech dokonale imitujúce drevo. Tento výrobok bol vyrobený z odolnej MDF dosky - vyznačujúcej sa vynikajúcou tuhosťou a stabilitou - a povrchovej fólie, ktorá chráni celok pred nevzhľadnými trieskami a škrabancami. Sada obsahuje pánty a zámok, takže nemusíte tráviť čas výberom tých správnych prvkov pre krídlo dverí. Tento model je dostupný v niekoľkých veľkostiach, aby ste mohli dvere ľahko napasovať na vašu zárubňu.
- Pevná rámová konštrukcia
- Atraktívna farba dyhy
- Moderný dizajn
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 850 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 46 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 29,38 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5907539256081 |

1850 + recenzí








