DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere masívne Windoor Trame 90 ľavé, dub sivý
Dvere masívne Windoor Trame 90 ľavé, dub sivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere masívne Windoor Trame 90 ľavé, dub sivý3-7 dní94,75 €77,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvierka majú univerzálny šedý odtieň, takže sa dajú ľahko zladiť s rôznymi farbami. Prvok úspešne zdôrazní charakter izieb zariadených v modernom a minimalistickom štýle, pretože sa vyznačuje jednoduchosťou. Dverné krídlo je odolné voči mechanickým faktorom, pretože pri jeho výrobe bola použitá špeciálna ochranná fólia a odolné dosky.
Vlastnosti a výhody
Dvere nájdu uplatnenie v minimalisticky zariadenej spálni, modernej kancelárii a kancelárskych priestoroch. Krídlo je plné, takže vytvorí komfortné podmienky na prácu, štúdium a oddych a zároveň poskytne pocit súkromia. Výrobok má univerzálny vzhľad a tlmené farby. Vďaka tomu ich úspešne využijete nielen doma a v kancelárii, ale aj vo verejných priestoroch. Krídlo dverí sa intenzívnym používaním nepoškodí, pretože je vyrobené z odolného materiálu - MDF dosky a potiahnuté povrchovou fóliou. Vďaka tomu si zachová svoj estetický vzhľad a bude vám bez poruchy slúžiť dlhé roky. Súprava obsahuje kľúč, ktorý vám umožní zabezpečiť vaše osobné veci a špeciálne nastaviteľné dvojčapové pánty. Vďaka tomu prvok jednoducho zložíte.
- Modulárna konštrukcia vyrobená z odolnej MDF dosky
- Dostupné v rôznych veľkostiach a variantoch
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 950 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 46 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 32,3 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Kód produktu | 5907539295530 |

1850 + recenzí








