DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere masívne Windoor Trame 90 pravé, dub sivý
Dvere masívne Windoor Trame 90 pravé, dub sivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere masívne Windoor Trame 90 pravé, dub sivý3-7 dní94,75 €77,03 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere budú pôsobiť efektne v kanceláriách a kanceláriách zariadených v modernom štýle. Dverné krídlo sa vyznačuje minimalizmom a jednoduchosťou, preto sa úspešne hodí do aranžmánov, ktorým dominujú surové formy a decentné doplnky. Prvok sa nepoškodí vplyvom mechanických faktorov, takže vám bude slúžiť bez poruchy po mnoho rokov.
Vlastnosti a výhody
Dvere sú vyhotovené v klasických farbách - sivý dub. Vďaka tomu úspešne zapadnú do miestností, ktorým dominujú minimalistické formy, geometrické akcenty a tlmené farby. Prvok sa nezhorší pod vplyvom častých nárazov a iných mechanických faktorov, pretože pri jeho výrobe je použitý odolný materiál - MDF doska. Výrobok je pokrytý špeciálnym náterom, ktorý chráni povrch, takže si dlho zachová svoj estetický vzhľad - farba sa neopotrebuje a textúra zostane hladká a bez škrabancov. Sada dverí obsahuje nastaviteľné dvojčapové pánty. Vďaka tomu ľahko prispôsobíte krídlo dverí k zárubni. Výrobca má modely v rôznych veľkostiach a aplikáciách. Vďaka tomu môžete krídla úspešne zladiť do vašich izieb a zariadiť váš byt v konzistentných farbách.
- Modulárna konštrukcia z odolnej MDF dosky
- Dostupné v rôznych veľkostiach a variantoch
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 950 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 46 mm |
| Výška produktu | 2050 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 32,3 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Kód produktu | 5907539295547 |

1850 + recenzí








