DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere Olga 60 masív, pravé, dub sivý
Dvere Olga 60 masív, pravé, dub sivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere Olga 60 masív, pravé, dub sivý3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Masívne sivé dubové dvere Olga pravé sú perfektným spôsobom ako dokončiť dverný otvor v obývačke, spálni alebo kancelárii. Svoju funkciu dokonale splnia aj v špajzi či skrini. Vďaka tomu, že sú vyrobené z odolnej MDF dosky a dyhy prírodnej farby, si dvierka zachovajú svoj estetický vzhľad po dlhú dobu. Zámok a pánty sú k dispozícii v súprave.
Vlastnosti a výhody
Správne dverné krídlo nielen efektívne oddelí dva interiéry, ale zároveň zlepší estetiku miestnosti. Dvere z dubového masívu Olga 60 pravé budú výbornou voľbou. Svoju funkciu budú perfektne plniť ako v obývačke, tak aj v komore či špajzi. Chýbajúce presklenie vám poskytuje maximálne súkromie, takže krídlo dverí možno úspešne použiť aj v spálni. Dvere z dubového masívu Olga pravé sú vyrobené z odolnej MDF dosky, ktorá zaisťuje dlhú životnosť. Ľahká výplň ich robí odolnými voči nárazom. Vďaka prírodnej drevenej dyhe sa dvere perfektne hodia do klasických aj moderných interiérov. Pozrite si aj ďalšie krídla zo série Olga v iných veľkostiach a farbách.
- Povrch podobný drevu
- Vystužený stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 644 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 14,68 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5908443047154 |

1850 + recenzí








