DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere Olga 80 masív, pravé, dub sivý
Dvere Olga 80 masív, pravé, dub sivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere Olga 80 masív, pravé, dub sivý3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Masívne sivé dubové dvere Olga pravé sú perfektným spôsobom, ako oddeliť dva priestory a zachovať súkromie. S úspechom ich využijete v spálni, obývačke, špajzi či skrini. Vďaka tomu, že sú vyrobené z odolnej MDF dosky potiahnutej drevitou dyhou, si zachovávajú svoj estetický vzhľad po dlhú dobu. Zámok a pánty sú k dispozícii v súprave.
Vlastnosti a výhody
Vyberte si odolné a estetické krídlo dverí do vášho interiéru. Obe tieto požiadavky splnia masívne dvere Olga 80 dub pravý šedý. Nedostatok skla vám zabezpečí súkromie, vďaka čomu je produkt skvelým doplnkom do spálne alebo kancelárie. S úspechom ich využijete aj v špajzi či skrini. Dvierka Oľga pravé masív sivý dub sú vyrobené z MDF dosky dodatočne vystuženej svetlou výplňou. Vďaka tomu sú stabilné a odolné voči nárazom a deformáciám. Estetický vzhľad im dodáva dyha v oku lahodiacej farbe prírodného dreva. Hladký povrch ľahko udržíte riadne čistý. Ak chcete zachovať ucelený vzhľad celého bytu, použite aj iné dverné krídla zo série Olga.
- Povrch podobný drevu
- Vystužené stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 16,76 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908443047192 |

1850 + recenzí









