DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere Olga 90 masív, pravé, dub sivý
Dvere Olga 90 masív, pravé, dub sivý
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere Olga 90 masív, pravé, dub sivý3-7 dní86,20 €70,08 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oľga pravé masívne šedé dubové dvere úspešne doplnia funkčnosť spálne, kancelárie alebo špajze. Vďaka tomu, že sú vyrobené z odolnej MDF dosky, si dlho zachovávajú svoj vzhľad v deň nákupu. Povrch pripomínajúci drevo v prírodnej farbe umožňuje dvierkam ľahko prispôsobiť zvolenému usporiadaniu. Zámok a pánty sú už súčasťou sady.
Vlastnosti a výhody
Vyberte si do svojej izby odolné krídlo dverí a budete sa z toho dlho tešiť. Masívne dvere Olga 90, pravé, dub sivý, sú perfektným riešením na dotvorenie dverného otvoru v obývačke, kancelárii alebo špajzi. Chýbajúce zasklenie zabezpečuje súkromie, vďaka čomu je krídlo skvelou voľbou aj do spálne. Vďaka jednoduchému tvaru a prírodnej drevenej dyhe sa tento prvok ľahko hodí do klasických aj moderných interiérov. Dvere z dubového masívu Olga pravé sú vyrobené z odolnej MDF dosky dodatočne vystuženej svetlou stabilizujúcou výplňou. Vďaka tomu sú mimoriadne odolné voči nárazom a deformáciám a dlhodobo si zachovávajú svoj estetický vzhľad. Pozrite si aj ďalšie prvky série Olga.
- Povrch podobný drevu
- Vystužené stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 944 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Oľga |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sivý |
| Farebná skupina | Šedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 17,82 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 90 |
| Kód produktu | 5908443047215 |

1850 + recenzí








