DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere plné Classic 70, pravé, biele
Dvere plné Classic 70, pravé, biele
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere plné Classic 70, pravé, biele3-7 dní110 €89,43 € bez DPH
Pri kúpe produktu je potrebné zvoliť a uhradiť paletovú prepravu.
Detaily produktu
Informácie o produkte
Klasické pravé biele masívne dvere sú spojením funkčnosti, odolnosti a moderného dizajnu. Sú vyrobené z odolných materiálov, čo zaručuje dlhé a bezproblémové používanie dverného krídla. Tento model je ideálny nielen do obytnej budovy, ale aj do kancelárskej budovy. V predajni Castorama nájdete mnoho ďalších možností dverí zo série Classic, ktoré sa dajú prispôsobiť akémukoľvek vchodovému otvoru.
Vlastnosti a výhody
Pravé masívne biele dvere Classic 70 boli vyrobené z kvalitných materiálov. Základom konštrukcie je stabilizačná výplň vo forme plástu. Povrch je pokrytý lakovanou HDF doskou. Táto kombinácia je zárukou, že dverné krídlo vám bude slúžiť dlhé roky. Tento model je vhodný do bytu aj kancelárie. Klasické pravé biele plné dvere sa dajú vyrezať, takže ich ľahko napasujete na vstupný otvor. Výhodou je, že povrch sa veľmi ľahko čistí. Odstránite z nej všetky nečistoty. V našej predajni nájdete mnoho ďalších dverí zo série Classic, ktoré sa líšia najmä rozmermi. Na výrobok sa vzťahuje ročná záruka.
- Povrch sa ľahko udržuje v čistote
- Zvýšená odolnosť
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 742 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2030 mm |
| séria | klasické |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 1 rok |
| Farba | biely |
| Farebná skupina | biely |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 18 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5903917782678 |

1850 + recenzí








