DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere plné Roma 80 pravý orech sever
Dvere plné Roma 80 pravý orech sever
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere plné Roma 80 pravý orech sever3-7 dní89 €72,36 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chcete vyplniť prázdny priestor kvalitnými dokončovacími prvkami? Vyberte si severné masívne dvere Roma pravý orech. Sú ideálne do obývačky, spálne či detskej izby. Zaručujú úplné súkromie. Vonkajší povrch je pokrytý dekoratívnou fóliou, ktorá má aj ochrannú funkciu. Výplň tvorí odolná štruktúra pripomínajúca včelie plásty.
Vlastnosti a výhody
Masívne dvere Roma 80 pravý orech sever Vám nebudú robiť problém pri montáži. Je to spôsobené nízkou hmotnosťou a jednoduchou konštrukciou. Krídlo série Roma sa ovláda ľahko a hladko, takže vám bude slúžiť dlhé roky. Ide o variant bez presklenia a podrezania. Vďaka tomu je ideálny na dokončenie obývacej izby, spálne alebo kancelárie. Poskytuje súkromie a intimitu, cez deň aj v noci. Severné dvere Roma masív pravý orech sú vyrobené z kvalitných materiálov. Sú vystužené voštinovou štruktúrou. Má stabilizačnú funkciu a premieta sa do odolnosti produktu. Krídla dverí sú ukončené povrchovou fóliou, ktorá vyzerá skvele. Pozrite si ďalšie modely v našej ponuke predajne Castorama.
- Nízka hmotnosť pre jednoduchú montáž a prepravu
- Jednoduché ovládanie dverí
- Estetické spracovanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 844 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Farba | Severný orech |
| Farebná skupina | Hnedá |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 15,5 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 80 |
| Kód produktu | 5908443208708 |

1850 + recenzí








