DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere plné Trame 70 ľavé, dub strieborný
Dvere plné Trame 70 ľavé, dub strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere plné Trame 70 ľavé, dub strieborný3-7 dní124,17 €100,95 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere Trame ľavé masívne strieborné dubové dvere majú rámovú konštrukciu a zaujímavý moderný vzhľad. Krídlo bolo vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Tento variant má široké uplatnenie. Je ideálny pre obytné aj kancelárske budovy. Séria Trame je široký sortiment dverí líšiacich sa rozmermi a konštrukciou.
Vlastnosti a výhody
Dokončujete svoj byt alebo kanceláriu? Dvere ľavé masívne Trame 70, dub strieborný, sú produktom, ktorý vám umožní zabezpečiť súkromie vo vašich izbách. Vyznačuje sa odolnosťou a moderným dizajnom. Na výrobu bola použitá MDF doska. Ďalšou výhodou je estetické a precízne prevedenie. Na povrch bola použitá odolná fólia. Materiál nielen rovnomerne pokrýva povrch, ale dodáva celku aj zaujímavý efekt. Trame ľavé masívne strieborné dubové dvere majú dezén pripomínajúci drevo. S úspechom ich využijete v obývačke, pracovni, kancelárii aj špajzi. Sada obsahuje príslušenstvo, vďaka ktorému môžete krídlo ihneď nainštalovať a používať. Sada obsahuje zodpovedajúce pánty a zámok. Na dvere sa vzťahuje dvojročná záruka.
- Povrch podobný drevu
- Pevná rámová konštrukcia
- Moderný štýl
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Trame |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 27,4 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5907539356125 |

1850 + recenzí








