DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere Roma 60 masív, pravé, dub strieborný
Dvere Roma 60 masív, pravé, dub strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere Roma 60 masív, pravé, dub strieborný3-7 dní79,61 €64,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Masívne dvere Roma pravé, dub strieborný, je produkt určený na použitie vo vnútri budov a na vytvorenie pútavých povrchových úprav. Krídlo umožňuje rozdeliť priestor pre zabezpečenie maximálneho súkromia pri pobyte v danej miestnosti. Výrobok je vyrobený z odolnej a pevnej MDF dosky. Jeho výplň má zvukotesné vlastnosti.
Vlastnosti a výhody
Dvere z dubového masívu Roma 60 pravé sú dokončovacím prvkom, ktorý dobre poslúži v každom byte. Vďaka nemu ľahko oddelíte vybrané miestnosti od zvyšku obytnej časti. To určite ovplyvní váš pocit pohodlia a súkromia. Použitie dverí navyše odhluční interiér a poskytne vám pokoj pri odpočinku. Masívne strieborné dubové dvere Roma right budú vyzerať krásne v každom type priestoru. Ich univerzálna farba sa dá úspešne zakomponovať do moderných aj klasických aranžmánov. Krídlo jednoducho prispôsobíte potrebám vášho bytu. Produkt sa ľahko inštaluje. Naša ponuka zahŕňa široký výber dverí zo série Roma v rôznych odtieňoch a veľkostiach.
- Povrch podobný drevu
- Vystužené stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 644 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 13,02 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5908443128242 |

1850 + recenzí








