DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Izbové dvere
- Dvere Roma 70 masív, ľavé, dub strieborný
Dvere Roma 70 masív, ľavé, dub strieborný
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere Roma 70 masív, ľavé, dub strieborný3-7 dní79,61 €64,73 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere Roma plné, ľavé, strieborný dub, využijete ako dvere do spální, kancelárií a iných miest, kde vám záleží na vysokom pocite pohodlia a bezpečia. Pri použití v komorách alebo skladoch vám umožnia oddeliť pracovný priestor od obytného. To určite zlepší estetiku interiéru a udrží v ňom poriadok. Krídlo dverí je vyrobené z kvalitnej MDF dosky.
Vlastnosti a výhody
Dvere Roma 70 ľavé plné, dub strieborný, je výrobok vyrobený z odolnej MDF dosky. Je mimoriadne odolný voči mechanickému poškodeniu, ktoré môže nastať pri každodennom používaní. Úplne uzavreté krídlo dverí ho predurčuje do miestností s vysokým stupňom súkromia. Ak sa použije napríklad v spálni, priaznivo ovplyvní kvalitu odpočinku. Dvere Roma ľavé masívne strieborné dubové dvere sa vyznačujú univerzálnosťou. Ich odtieň sa bude hodiť ku každému typu nábytku umiestneného v interiéri, farbe stien a aranžmánu. Hladký povrch pripomínajúci drevo vám umožní rýchlo odstrániť nečistoty z povrchu. Produkt série Roma sa ľahko inštaluje. Naša ponuka zahŕňa široký výber rôznych modelov dverí. Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s našou ponukou.
- Povrch podobný drevu
- Vystužené stabilizačnou výplňou
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2040 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Strieborný dub |
| Farebná skupina | Strieborná |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 13,96 kg |
| Typ dverí | Plný |
| Typ zasklenia | Neglazované |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908443128259 |

1850 + recenzí








