DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere Roma 70 s podrezaním, pravé, dub sonoma
Dvere Roma 70 s podrezaním, pravé, dub sonoma
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere Roma 70 s podrezaním, pravé, dub sonoma3-7 dní109 €88,62 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere Roma s podrezaním, pravé, dub sonoma, sú vyrobené z pevnej MDF dosky a fóliované. Vďaka tomu si krídlo dverí zachová svoj estetický vzhľad po celé roky. Model má podrezanie, takže dobre poslúži v kúpeľni, kde je zvýšená vlhkosť. Dvere zabezpečia lepšiu cirkuláciu vzduchu. V klasickom usporiadaní dobre poslúži dverné krídlo s povrchom podobným drevu.
Vlastnosti a výhody
Roma 70 pravé podrezané dvere, dub sonoma, zaručujú efektívnu výmenu vzduchu. Vďaka tomu bude model dobre fungovať v kúpeľni, kde je zvýšená vlhkosť. Vhodná cirkulácia vzduchu vám pomôže vyhnúť sa problémom s výkvetmi na stenách. Dvere z kolekcie Roma sú vyrobené z MDF dosky. Pevný materiál je odolný voči mechanickému poškodeniu, takže vám model bude slúžiť dlhé roky. Dvere s rómskym podrezaním, pravé, dub sonoma, sú fóliované. Vďaka tomu je ich povrch odolný voči vlhkosti. Model sa vyznačuje pestrými farbami. Štruktúra je spestrená malým presklením. Dverné krídlo bude dobre fungovať v interiéroch zariadených v klasickom štýle. Naša ponuka obsahuje viac možností dverí s podrezaním.
- Vetranie miestnosti
- Jemný povrch
- Pevné spracovanie
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 65 mm |
| Výška produktu | 2035 mm |
| séria | Rómovia |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Drevotrieska strednej hustoty (MDF) |
| Farba | Dub sonoma |
| Farebná skupina | Béžová |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 21 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Súčasťou balenia nie sú žiadne rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Správny |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5900121335126 |

1850 + recenzí








