DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Connemara 60, ľavé, borovica bez uzlov
Dvere s podrezaním Connemara 60, ľavé, borovica bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Connemara 60, ľavé, borovica bez uzlov3-7 dní184,22 €149,78 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere Connemara s ľavým rezom, borovica bez uzlov, sú perfektným spôsobom, ako správne doplniť funkčnosť vašej kúpeľne. Vyrobené z odolného dreva vám budú slúžiť dlho. Prírodný vzhľad poteší milovníkov minimalistických interiérov inšpirovaných prírodou. Rez v spodnej časti krídla dverí umožňuje správnu cirkuláciu vzduchu.
Vlastnosti a výhody
Kúpeľňa je špeciálny interiér, ktorý si vyžaduje špeciálne riešenia. Izbové dverné krídlo tam nebude dobre plniť svoju funkciu, ale ľavostranné bezuzlové borovicové podrezané dvere Connemara 60 tam poslúžia výborne. Medzera ponechaná v spodnej časti konštrukcie umožňuje dostatočné vetranie, čo zaisťuje vašu bezpečnosť a správnu cirkuláciu vzduchu. Dvere s podrezaním Connemara, ľavé, vyrobené z bezuzlovej borovice, sú vyrobené z obnoviteľných surovín. Vyznačujú sa vysokou životnosťou a odolnosťou proti nárazu. Dekoratívne, nepriehľadné zasklenie dodáva šarm bez narušenia vášho súkromia. Náš sortiment obsahuje tento model v niekoľkých variantoch, ako aj ladiace zárubne a ďalšie doplnky potrebné pre správnu montáž.
- Jemný povrch
- Prirodzený vzhľad
- Možnosť lakovania alebo olejovania
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 644 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Connemara |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 19,5 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 60 |
| Kód produktu | 5908272430981 |

1850 + recenzí








