DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Stavba
- Okná, dvere a schody
- Vnútorné dvere
- Bezfalcové dvere
- Dvere s podrezaním Connemara 70, ľavé, borovica bez uzlov
Dvere s podrezaním Connemara 70, ľavé, borovica bez uzlov
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Dvere s podrezaním Connemara 70, ľavé, borovica bez uzlov3-7 dní184,22 €149,78 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Dvere s podrezaním Connemara, ľavé, vyrobené z bezuzlovej borovice, sú efektívnym spôsobom ako dokončiť dverný otvor vo vašej kúpeľni. Medzera v spodnej časti dverného krídla umožňuje správne prúdenie vzduchu v byte. Dekoratívne zasklenie dodáva celej konštrukcii ľahkosť a umožňuje rýchlo skontrolovať, či sa niekto v kúpeľni nenachádza.
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte dverné krídla do svojho bytu inšpirované prírodou, vaše očakávania splnia ľavostranné bezuzlové borovicové dvere Connemara 70 s podrezaním. Dokonale splnia svoju funkciu v kúpeľni a na toalete. Medzera v spodnej časti krídla umožňuje správnu cirkuláciu vzduchu. Dvere s podrezaním Connemara, ľavá, bezuzlová borovica, sú vyrobené z prírodného dreva, dodávajú interiéru individuálny vzhľad.Dyhovaný povrch je odolný voči poškriabaniu a iným stopám každodenného používania. Opálové zasklenie nielen dodáva šarm, ale zvyšuje aj funkčnosť produktu. Naša ponuka zahŕňa dvere Connemara v rôznych variantoch, ako aj ďalšie pozoruhodné modely dverných krídel pre vašu kúpeľňu.
- Jemný povrch
- Prirodzený vzhľad
- Možnosť lakovania alebo olejovania
- Prírodné drevo
Technické špecifikácie
| Šírka produktu | 744 mm |
|---|---|
| Hrúbka produktu | 40 mm |
| Výška produktu | 2025 mm |
| séria | Connemara |
| Typ balenia | Jednotlivo/po kusoch |
| záruka výrobcu | 2 roky |
| Materiál | Borovica |
| Farba | Borovica |
| Farebná skupina | Prirodzené |
| Vrátane rámu dverí | Bez rámu |
| Hmotnosť (kg) | 21,5 kg |
| Typ zasklenia | Čiastočné zasklenie |
| Orientácia krídla dverí | Vertikálne |
| Zahrnuté | Zámok a pánty |
| Vrátane rukoväte | Bez rukoväte |
| Smer otvárania dverí | Vľavo |
| Veľkosť dverí | 70 |
| Kód produktu | 5908272431001 |

1850 + recenzí








